Online Koçluk

Zamandan ve mekandan bağımsız olarak siz de koçluk alabilirsiniz.

Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji insanların hayatlarını daha da kolaylaştırmaktadır. Ancak doğru kullanmadığımız zaman teknolojinin bağımlısı olabiliyoruz. Teknolojiyi yerinde ve yeterince kullandığımızda teknolojinin birçok alanından faydalanabiliyoruz.

Zaman ve mekan kısıtlaması olmadan her kademedeki öğrenci bu hizmetten faydalanabilir. Bu noktada gerçekten kendini geliştirmek, performansını arttırmak ve potansiyellerinin farkına vararak etkin kullanmak isteyenler online koçluk alabilir. Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın farketmez, hedeflediğiniz bölümü kazanmak için bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Koçluk sadece büyük şehirlerde yaşayanlara çözüm sağlayan bir imkan değildir. Yeterki siz doğru kaynağa ulaşmayı isteyin. Artık farklı şehirde ya da ülkede yaşıyor olmak bir engel değildir.

 

Ben nasıl online koçluk yapıyorum?

Online koçluğu özellikle pandemi döneminde yapmaya karar verdim.  Böylece sadece Konya’da değil, Türkiye’nin birçok yerinde koçluk yapma fırsatım oldu. Daha çok telefon üzerinden watsapp ve  skype ile koçluk yapıyorum. Ön görüşme ile tanıştıktan sonra anlaştığımız taktirde size anlaşma gönderiyorum. İmzalamanız ile haftalık ve/veya duruma göre daha uzun periyotlar ile koçluk görüşmesine başlıyoruz. Bir koçluk görüşmesi süresi belirlediğimiz ihtiyacınıza göre en az 1 ay olmak üzere sınav oluncaya kadar öğrencilere destek veriyorum.

Konya merkezde bulunan öğrencilere de yüzyüze koçluk yapıyorum. Ancak telefon/skype koçluğunun da yüzyüze koçlukdan farkı yok. Önemli olan siz sakin, rahatsız edilmeyeceğiniz alanı ve zamanı ayırın ve görüşmeye odaklanın ki bu da müşteri sorumluluğudur.

Copyright © 2016 | İsa TOKMAK-Tüm hakkı saklıdır.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram